Podelitvi plakete za 80 let delovanja AMD G. Radgona.

Marko Belšak predsednik AMZS, Urška Mauko Tuš , županja G.Radgone in Egon Sukič predsednik AMD G.Radgona ob podelitvi plakete za 80 let delovanja AMD G.Radgona.

Več lahko preberete v članku častnika Večer: https://vecer.com/pomurje/castitljiv-jubilej-amd-gornja-radgona-s-konjev-na-motorje-in-kolesa-10416425

Leave A Comment